Στα αρχεία μπορείτε να δείτε το Ωρολόγιο Πρόγραμμα Μαθημάτων, το Ωρολόγιο Πρόγραμμα Σεμιναρίων καθώς και το Συνοπτικό Πρόγραμμα Μαθημάτων και Σεμιναρίων του Α΄Εξαμήνου σπουδών, για το χειμερινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2019 - 2020.

Τα μαθήματα θα πραγματοποιούνται στην αίθουσα Ι, στον 2ο όροφο του Κτηρίου Δελμούζου, στο παραλιακό συγκρότημα του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας στον Βόλο.

Οι εγγραφές των επιτυχόντων στο Π.Μ.Σ. θα γίνουν τις παρακάτω ημέρες και ώρες:

• Παρασκευή 13/09/19: 16.00 - 21.00 &
  • Σάββατο 14/09/19: 12.00 - 15.00.

Παρακαλούνται οι φοιτητές να προσέρχονται στη Γραμματεία του ΠΜΣ με τα κάτωθι απαιτούμενα δικαιολογητικά:

1. Πιστοποιητικό (πρόσφατο) οικογενειακής κατάστασης

2. Πρωτότυπο καταθετήριο διδάκτρων προεγγραφής

3. Αίτηση εγγραφής και δήλωση στοιχείων (επισυναπτόμενο αρχείο, πατήστε πάνω στον σύνδεσμο).

ΠΡΟΣΟΧΗ: Η αίτηση εγγραφής και δήλωση στοιιχείων πρέπει να κατατεθεί στη γραμματεία του ΠΜΣ έντυπα και ενυπόγραφα, αλλά να σταλεί και ηλεκτρονικά (το αργότερο έως το πέρας των εγγραφών) στη διεύθυνση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..