ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΙΙ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ 2017-2018 Παρακαλούνται όσοι φοιτητές/τριες ΔΕΝ έχουν πραγματοποιήσει την ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΙΙ ΔΑΣΚΑΛΩΝ-ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ και επιθυμούν να την πραγματοποιήσουν στο τρέχον εξάμηνο, να το δηλώσουν ΈΩΣ την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23.02.2018 στους ΕΔΙΠ του Τμήματος, κα Ηλιοπούλου Ιφιγένεια και κο Τσιχουρίδη Χάρη, προκειμένου να ενταχθούν εγκαίρως στα σχολεία. Βόλος, 21.02.2018 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ: Ηλιοπούλου Ιφιγένεια Τσιχουρίδης Χάρης Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.