Έπειτα από την απόφαση του Πρύτανη του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας για αναβολή των εξετάσεων την Πέμπτη 4 Φεβρουαρίου 2016, λόγω της απεργιακής κινητοποίησης, και την απόφαση του Κοσμήτορα της Σχολής Ανθρωπιστικών και Κοινωνικών Επιστημών του Ιδρύματος οι εξετάσεις των μαθημάτων της ημέρας αυτής, θα πραγματοποιηθούν ως εξής:

α) Ψυχοφυσιολογία των μαθησιακών διαταραχών (Ε) Βλάχος Αίθ.: A -Πέμπτη 11-2-2016 και ώρες 9-11 π.μ.

β) Διάσπαση προσοχής/υπερκινητικότητα: Εκπαιδευτικές παρεμβάσεις (Ε) Διδασκάλου Αίθ.: Σαράτση (ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟ Α ΕΩΣ Λ)-Δευτέρα 15-2-2016 και ώρες 3-5 μ.μ.

και

Διάσπαση προσοχής/υπερκινητικότητα: Εκπαιδευτικές παρεμβάσεις (Ε) Διδασκάλου Αίθ.: Σαράτση (ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟ Μ ΕΩΣ Ω)-Δευτέρα 15-2-2016 και ώρες 5-7 μ.μ.