Θα διανέμονται εκ νέου σημειώσεις μέχρι και την Τρίτη 20.1.2015 στο γραφείο 11Β, 1ος όροφος, πίσω από το Εργαστήριο Τ.Π.Ε. - Κυριαζής Βαΐτσης, κάθε Τρίτη και Πέμπτη από 11:00 μέχρι 12:00 π.μ. για τους φοιτητές που έχουν συμπεριλάβει στη δήλωση μαθημάτων τους τα παρακάτω μαθήματα:

• Κλινική νευροψυχολογία του παιδιού/ Καραπέτσας/ 1ο
• Εισαγωγή στη Βαρηκοΐα-Κώφωση / Νικολαραΐζη / 1ο
• Σύγχρονες παιδαγωγικές προσεγγίσεις / Μπότσογλου / 3ο
• Γραμματισμός και κωφό παιδί / Νικολαραΐζη / 5ο
• Ψυχοφυσιολογία των μαθησιακών διαταραχών / Βλάχος / 5ο

Όσοι δεν μπορέσουν τις παραπάνω ημερομηνίες θα πρέπει να επικοινωνήσουν στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..
Η παραλαβή των σημειώσεων μπορεί να γίνει και από τρίτο άτομο αρκεί ο δικαιούχος φοιτητής/τρια να έχει δηλωμένο το αντίστοιχο μάθημα στη Γραμματεία του Π.Τ.Ε.Α.

5/1/2015
Κυριαζής Βαΐτσης - Γραμματεία ΠΤΕΑ