Στο πλαίσιο της Πρόσκλησης με κωδικό ΕΔΒΜ96 και τίτλο "Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας σε Νέους Επιστήμονες Κατόχους Διδακτορικού " επισυνάπτουμε την Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος που αναρτήθηκε στον ιστότοπο του ΕΛΚΕ του ΠΘ.

Σύμφωνα με την παράγραφο 1.6. (α) της Πρόσκλησης της ΕΥΔ (ΕΔΒΜ96,Α/Α ΟΠΣ ΕΣΠΑ:3523) απαιτείται η ανάρτηση της πρόσκλησης στις ιστοσελίδες του Τμήματος. Παρακαλούμε αφού αναρτήσετε άμεσα την επισυναπτόμενη Πρόσκληση να προωθήσετε το link στο παρόν e-mail. Παραμένουμε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση.

Για τον Ε.Λ.Κ.Ε. του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.

Γιώργος Βαλκαμελής
Τμήμα Προγραμματισμού, Ωρίμανσης και Παρακολούθησης Έργων
Μονάδα Οικονομικής και Διοικητικής Υποστήριξης (ΜΟΔΥ)

Επιτροπή Ερευνών Πανεπιστημίου Θεσσαλίας