Τα μαθήματα γαλλικής γλώσσας για Πανεπιστημιακούς σκοπούς που πραγματοποιούνται κάθε Πέμπτη και Παρασκευή αναβάλλονται μετά από αίτημα των φοιτητών που θα απουσιάσουν λόγω των επικείμενων διακοπών και θα πραγματοποιηθούν στις 9 και 10 Ιανουαρίου σύμφωνα με το πρόγραμμα διδασκαλίας.

Υπενθυμίζεται σε όλους τους εγγεγραμμένους φοιτητές ότι οι εργασίες εξαμήνου πρέπει να έχουν αποσταλεί στη διδάσκουσα μέχρι τις 26.12.

Για οποιαδήποτε πληροφορία (διδαχθείσα ύλη, εκπόνηση εργασιών, εξετάσεις) οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές/φοιτήτριες μπορούν να τηλεφωνήσουν στη διδάσκουσα ή να στείλουν μήνυμα (γραπτό ή μήνυμα viber/messenger).

Η διδάσκουσα

Αδαμαντία Κάκαρη (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., τηλ.: 6973270524, viber/what’s up).