Ανακοινώνεται ότι την Δευτέρα 19-12-2016 και ώρα 14:00 στο Αμφιθέατρο Σαράτση του Παραλιακού Συγκροτήματος Παπαστράτου του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας θα πραγματοποιηθεί δοκιμαστικό μάθημα της υποψήφιας για την πλήρωση μίας (1) θέσης καθηγητή στη βαθμίδα του Καθηγητή πρώτης βαθμίδας και στο γνωστικό αντικείμενο «Εφαρμογές των Τεχνολογιών Πληροφορίας και Επικοινωνιών (ΤΠΕ) στην Εκπαίδευση και την Ειδική Αγωγή» στο Παιδαγωγικό Τμήμα Ειδικής Αγωγής της Σχολής Ανθρωπιστικών και Κοινωνικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας κ. Καυκά Γεωργίας. Προσκαλούνται οι Φοιτητές του Παιδαγωγικού Τμήματος Ειδικής Αγωγής του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας να παρακολουθήσουν το μάθημα αυτό, και στη συνέχεια να αποτυπώσουν τη γνώμη τους για τη διδακτική ικανότητα της κ. Καυκά, εγγράφως στα ερωτηματολόγια που θα τους δοθούν.

Η μέγιστη διάρκεια του μαθήματος θα είναι 30΄.

Για το πλήρες κείμενο της πρόσκλησης προς τους φοιτητές του Π.Τ.Ε.Α., πατήστε  εδώ.