Kατανομή των φοιτητών του 3ου έτους σε Δημοτικά σχολεία του Βόλου και της Ν. Ιωνίας.

Για την Πρακτική άσκηση του Εαρινού εξαμήνου του 3ου έτους «Γενικής Αγωγής Δασκάλων ΙΙ» οι φοιτητές έχουν χωριστεί σε δύο ομάδες ως ακολούθως:

1. Όσοι έχουν τοποθετηθεί στα σχολεία 14ο Βόλου, 19ο Βόλου, 17ο Βόλου, 1ο Ν. Ιωνίας και 4ο Ν. Ιωνίας, θα έχουν υπεύθυνη διδάσκουσα την κ. Μπεαζίδου.
  2. Όσοι έχουν τοποθετηθεί στα σχολεία 15ο και 24ο Βόλου, 18ο και 29ο Βόλου, 6ο Ν. Ιωνίας και 8ο Ν. Ιωνίας , θα έχουν υπεύθυνο διδάσκοντα τον κ. Δαρόπουλο.

Ενώ τα μαθήματα «Πρακτική άσκηση ΙΙ Δασκάλων» θα διεξάγονται κάθε Τετάρτη 3-6μμ και 6-9μμ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ, στην Αίθουσα Δ.
Για να δείτε τους πίνακες κατανομής των φοιτητών στα δημοτικά σχολεία με το πρόγραμμα των ημερήσιων διδασκαλιών πατήστε εδώ... (.docx format).

Γραμματεία ΠΤΕΑ