Εξ αποστάσεως εξέταση των μαθημάτων:

• Εισαγωγή στη Νοητική Καθυστέρηση.
  • Ψυχολογική και Εκπαιδευτική Προσέγγιση της Νοητικής Καθυστέρησης.
  • Γνωστικές Λειτουργίες και Νοητική Καθυστέρηση (μάθημα εμβόλιμης εξεταστικής).

Οι φοιτητές/τριες που θα συμμετέχουν στην εξ αποστάσεως εξέταση των μαθημάτων αυτών θα χρειαστεί να έχουν εγγραφεί τόσο στο eClass όσο και στο MS Teams. Οι φοιτητές/τριες παρακαλούνται να παρακολουθούν τις Ανακοινώσεις που αναρτώνται στο χώρο του κάθε μαθήματος στο eClass για οδηγίες και ειδικότερες πληροφορίες σχετικά με την εξέταση.

Επισημάνσεις:

Στο πλαίσιο της εξεταστικής, τα παραπάνω μαθήματα στο eClass θα έχουν την μορφή «κλειστό» - άρα, όσοι/όσες φοιτητές/τριες δεν έχουν εγγραφεί στο μάθημα στο eClass θα πρέπει να στείλουν αίτημα πριν την ημερομηνία εξέτασης. Θα απεγγραφούν από το e-class όσοι/ες δεν είχαν δηλώσει το μάθημα σύμφωνα με τις καταστάσεις φοιτητών της Γραμματείας. Όσοι/ες φοιτητές/τριες δεν έχουν ήδη εγγραφεί στο MS teams (και δεν έχουν ήδη κωδικό μαθήματος) θα πρέπει να το κάνουν πριν την ημερομηνία εξέτασης.

Η διδάσκουσα / Π. Σταυρούση