ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ
ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ, ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ, ΙΑΚΑ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ, ΓΕΩΠΟΝΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ, ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ.

Τα μαθήματα ξεκινούν 27/9/2019
ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΙΙΙ: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ώρα 13.15-15.30, αίθουσα Η2 (κτίριο Δελμούζου, Αργοναυτών και Φιλελλήνων)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ I: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ώρα 11.00-13.15, αίθουσα Η2(κτίριο Δελμούζου, Αργοναυτών και Φιλελλήνων)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΓΙΑ ΓΕΝΙΚΟΥΣ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥΣ

Το συγκεκριμένο τμήμα απευθύνεται σε όσους φοιτητές διαθέτουν επίπεδο Β1 και άνω και επιθυμούν να παρακολουθήσουν γερμανικά για εξειδικευμένους σκοπούς π.χ. υποτροφίες Erasmus, μεταπτυχιακές σπουδές, εργασία σε γερμανόφωνη χώρα.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ώρα 15.30-17.45, αιθ. Η2 (κτίριο Δελμούζου, Αργοναυτών και Φιλελλήνων).

Για τις ημέρες και ώρες συνεργασίας παρακαλούνται οι φοιτητές να επικοινωνούν προηγουμένως με την υπεύθυνη καθηγήτρια στο τηλ ή στο μέιλ που αναφέρεται παρακάτω.

Β. Παλασάκη
Τηλ. 6981670861